Новини

vybor-meha

Як обрати якісне хутро – п’ять безцінних порад від експертів «Хутрового світу»

Розкіш – це стан душі. Тому не дивно, що жінки обожнюють це слово і цей стан. І частенько розкіш проявляється не в дорогих автомобілях чи величезних квартирах, а в речах, які можна одягнути на себе. Впевнені, більшість із вас подумали про коштовності та прикраси, але мова піде про хутро, яке притягує до себе розкішним дизайном, неймовірною м’якістю та чудовою якістю.

Але щоб натуральна шубка справді відповідала таким характеристикам, варто дізнатися про те, як правильно обирати хутряні вироби. Тому експерти мережі магазинів «Хутровий світ» підготували для вас, чарівні леді, кілька дієвих і корисних підказок, завдяки яким ваша шубка буде не лише стильним та гарним, а й якісним та довговічним верхнім одягом.

Починаємо огляд виробу – з бірки!

Маленька бірка – це своєрідний паспорт кожного хутряного виробу. І хоча ви не знайдете там всю необхідну для вас інформацію, все ж ви зможете з’ясувати виробника шубки та матеріал. Якщо ж виріб не має бірки, а продавець відмовляється пред’явити вам сертифікат якості цього товару, оминайте такий магазин «десятою дорогою». Бо навряд чи тут можна придбати справді якісний товар.

Якщо ви завітаєте в один із магазинів мережі «Хутровий світ», то зможете переконатися в його надійності не лише завдяки сертифікату якості товарів, а й численним відгукам вдячних клієнтів. І стовідсотково знайдете на кожній шубці бірку з достовірною інформацією про виріб. Адже так ви зможете дізнатися не лише про виробника, а й про зносостійкість хутряного виробу, що є чи не основним критерієм під час вибору такої продукції.

Яку правду «розкаже» про свою якість саме хутро?

 1. Один із найдієвіших способів перевірити якість хутра – легенько зім’яти його в долоні. Якщо ворсинки приймають початкову форму, то це свідчить про хорошу якість виробу. Якщо хутро так і залишається зім’ятим, варто задуматися. Також ви можете зігнути хутро чи погладити проти шерсті. Якісний виріб одразу приймає початкову форму.
 2. Акуратно проведіть рукою по хутру в різних місцях. У вас не повинно нічого залишитися на долоні після такої маніпуляції. Якщо після легенького дотику на руці залишилися кілька ворсинок, вимагайте у продавця більше інформації про виріб.
 3. Уважно огляньте хутро. Воно має бути однаково густим по всій площині виробу. А також однакової довжини і рівномірного кольору.

Про що може «розказати» вам інший бік виробу?

Мається на увазі зворотна сторона хутра – інколи вона може розказати про якість більше, ніж лицьовий бік шубки. Отже, зсередини якісне хутро має бути м’яким і гладким на дотик. Ви можете знайти шубки як з відкритим підкладом, так і закритим. Що стосується останнього, то закритий підклад – ще не привід для хвилювань щодо приховування якихось недоліків. Інколи дизайн виробу не дозволяє зробити підклад відкритим, оскільки він виглядатиме з-під хутра. Погодьтеся, що вам навряд чи сподобається така модель шубки.

На звороті ви також можете перевірити якість швів – вони повинні бути рівні та акуратні.

Якою має бути вага хутра?

Якісна шубка має бути не надто важкою, але й не зовсім легкою. Тобто десь посередині. Якщо виріб дуже легкий, це говорить про те, що шкурку тварини занадто розтягнули під час вичинки. А це в свою чергу – не найкращий аргумент для якісного виробу.

Накиньте хутро на плечі, пройдіться в ньому по магазину, покрутіться перед дзеркалом, перекиньте на одне плече. Тобто побудьте трішки фотомоделлю. І відчуйте вагу виробу. Ви одразу зрозумієте, як воно вам – чи підходить, чи варто покласти назад на вітрину.

Кожна деталь – на вагу золота

Чому так? Бо натуральне хутро – задоволення далеко не з дешевих. Тому обирати треба дуже ретельно. І обов’язково звертати увагу на всі деталі.

 • Чи рівно пришиті ґудзики.
 • Чи витримується симетрія виробу.
 • Чи хутро не має якогось запаху.
 • Чи виглядає шовковистим і блискучим.
 • Чи не залишається слід на серветці від дотику, якщо виріб фарбований.
 • І чи до лиця вам обраний колір.
 • І чи довжина підходить.
 • І з якою метою ви купляєте шубу – для захисту від сильного холоду чи все ж таки більше як підкреслення особливого стилю.
 • Та чи подобаєтеся ви собі в шубці, яку плануєте придбати.

Тому не ходіть по магазинах самі – обов’язково беріть із собою людину, якій довіряєте. А також обирайте перевірені магазини, тобто такі, яким можна повністю довіряти. Наприклад, як «Хутровий світ»! Впевнені, шубка вашої мрії – знаходиться саме тут!

Share this post

2 коментарі

  • дана

  • 09.09.2020 at 16:57 pm

  Доброго дня? чи можна замовити комір з хутра рисі?

   • site-manager

   • 11.09.2020 at 11:30 am

   Доброго дня! Так звичайно! Ви можете позвонити за будь яким номером вказаним на сайті або ж залишити свій і ми обов‘язково з Вами зв‘яжемось❤️

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *