Новини

IMG-4348-1-new

Black NAFA and BLACKGLAMA

Лише краще хутро північноамериканської чорної норки гідне етикеток Black NAFA і BLACKGLAMA. Це рідкісний вид норки, що має низький від природи волосяний покрив, оксамитове підшерстя і натуральний насичений чорний колір. Менше, ніж 2% світового виробництва норки гідні ярликів Black NAFA і BLACKGLAMA.

Black NAFA і BLACKGLAMA – це найбільш високоякісна норка на сьогоднішньому ринку хутра, тому що наші виробники є професіоналами у своїй галузі. Знання і досвід виробників хутра NAFA не мають собі рівних у хутряному бізнесі, адже це результат багаторічного удосконалювання навичок з вирощування високоякісного продукту.

Black NAFA і BLACKGLAMA, як і вся норка NAFA, виготовляється з особливою турботою про збереження популяції, відповідно до національних стандартів, законів і норм.

ЯРЛИКИ ЯКОСТІ NAFA

Ярлики NAFA представляють кращі колекції найрозкішнішого хутра в світі. Тільки хутро, продане на торгах NAFA і оцінене експертними фахівцями NAFA, може мати на собі ярлик NAFA. Сімейство ярликів якості NAFA включає Black NAFA, BLACKGLAMA, NAFA Mink, NAFA Northern і NAFA Fox. Вироби з ярликом якості NAFA надають споживачам, дизайнерам і виробникам впевненість у тому, що ці хутра відповідають найвищим стандартам якості.

ДИЗАЙНЕРСЬКА КОЛЕКЦІЯ NAFA 2019/20

Клієнти NAFA – це імениті кутюр’є, що створюють колекції прет-а-порте, бренди, які займаються виготовленням верхнього одягу з хутра, а також початківці-дизайнери, які подають великі надії. Рекламна кампанія 2019/20 демонструє всі останні тенденції нового сезону в світі хутряної моди: кольори, стилі і новаторські рішення.

Першочерговим завданням NAFA є надання екологічно чистого продукту, отриманого гуманним способом від виробників, які дотримуються у своїй роботі високих стандартів з охорони навколишнього середовища, а також піклуються про добробут і збереження популяції хутрових звірів.

NAFA переконані, що висока якість продукту залежить від його джерела. Хутро поставляють на NAFA кращі сімейні ферми Північної Америки і Європи, а також незалежні мисливці, що займаються виловом хутрових звірів на всій території Північної Америки. NAFA пишається своєю спадщиною і сучасною колекцією фермерського і дикого хутра. Північноамериканський Аукціон із продажу хутра має твердий намір працювати з різними галузями хутряної індустрії з метою підтримувати розвиток і впровадження сертифікованого і перевіреного хутра, щоб покупці були впевнені, що хутро, як і раніше, залишається модним і відповідальним вибором у майбутньому.

Північноамериканський Аукціон із продажу хутра, що розташований в Торонто, (NAFA) – найстаріший аукціонний дім у світі, історія якого починається з заснування в 1670 році Компанії Гудзонової затоки (HBC).

NAFA

Дизайн одягу – це мистецтво вираження своїх думок і почуттів шляхом використання матеріалів. Як архітектори в світі моди, багато кутюр’є і прет-а-порте-дизайнери освоїли мистецтво роботи з хутром. Вони відчули дорогоцінність цього матеріалу і створюють чудові моделі для всіх стилів життя.

Black NAFA

Чорна норка Black NAFA найвищої якості – беззаперечний фаворит для більшості дизайнерів у всьому світі. Творці моди відкрили для себе це коротко-шовковисте чорне хутро з глибокою щільною підшерстю, яка, немов розкішна тканина, обгортає тіло з надзвичайною чуттєвістю.

Менше, ніж 2% всіх хутряних виробів у світі гідні мати на собі ярлик Black NAFA. В сукупності унікального дизайну, високої майстерності пошиття та чорної норки Black NAFA дизайнери отримали незрівнянні і чудові природні хутряні вироби.

NAFA Mink

NAFA добре знаний у всьому світі завдяки своїй колекції норки з надзвичайно багатою природною палітрою кольорів. Глибокі темно-коричневі відтінки махагона, яскраві сині тони сапфіра, блакитного ірису, м’які і ніжні відтінки перлів і білого – це одні з найбільш модних кольорів цього сезону.

Дизайнерів надихає природна якість фермерської норки. В їхніх руках хутро набуває форми, перетворюючись в чудові силуети, що вражають елегантністю і вишуканістю.

Share this post

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *