Хутряне ательє

Хутряне ательє – ХУТРОвий світ

Наше ательє хутряних виробів проводить перешиття виробів, але лише в літній період. Можете пошити виріб за своїми вподобаннями та індивідуальними замірами, і ми спростили всі етапи для вас. Присутність клієнта потрібна тільки за бажанням, оскільки заміри можна зняти у будь-якому професійному ательє за вашим місцем проживання і надіслати нам разом із фото бажаного виробу. Вже через 2 тижні ваш виріб буде готовий. Якщо ж необхідно максимально підігнати виріб за вашим розміром та вподобаннями, тоді потрібна ваша присутність. Адже капризи жінок ніхто не скасовував – кожна з нас має свої індивідуальні потреби та смаки. Хтось носить шубу на розмір більшою, підкреслюючи її велич, а хтось звертає увагу на кожну виточку, щоб вигідно підкреслити свої форми. Тому завжди радо прислухаємося до ваших побажань.

Індивідуальний пошив

Індивідуальний пошив вартує так само, як і готовий виріб, а триває процес пошиття не більше 2-х тижнів за наявності усіх матеріалів, – про що вам повідомлять наші фахівці.
Якщо в нашому магазині вам сподобався виріб не за розміром, то питання його придбання можна вирішити за кілька годин, якщо дозволяє техніка пошиття.