Новини

w894h596

У приємному очікуванні Дня Святого Валентина всі метушаться, обирають подарунки своїм половинкам, організовують яскраві побачення і незабутні сюрпризи. Для коханих хочеться влаштувати найкраще свято і не лише для того, аби надати матеріальності своїм почуттям, а й щоб проявити турботу, любов, зробити приємне і створити власноруч надзвичайно небуденну атмосферу.

Дорогі чоловіки, маємо для Вас чудову підказку. Це саме те, про що мріє більшість жінок, те, що підкреслить красу Вашої половинки, зігріє холодною зимою і допоможе виразити усю повноту Ваших почуттів та емоцій. Це — вишукана шубка із ексклюзивного якісного хутра, стильного фасону, що стане не лише ідеальним подарунком, а й дозволить Вашій коханій відчути себе королевою.

У магазині “Хутровий світ” представлено лише найкраще аукціонне хутро та найоригінальніші моделі, а професійні консультанти, допоможуть Вам обрати шубку мрії.

Пропонуємо для Ваших найдорожчих вироби із високоякісної норки Black NAFA і BLACKGLAMA. Це рідкісний вид північноамериканської чорної норки. Його особливості: низький від природи волосяний покрив, оксамитове підшерстя і натуральний насичений чорний колір. Менше ніж 2% світового виробництва норки гідні відзнаки Black NAFA і BLACKGLAMA. Північноамериканський Аукціон із продажу хутра NAFA — найстаріший аукціонний дім у світі, історія якого починається із заснування в 1670 році Компанії Гудзонової затоки. Лише хутро, продане на торгах NAFA і оцінене експертними фахівцями NAFA, отримує відзнаку NAFA.

Тому Ви можете бути певні, що обираєте для коханої істинно королівську шубу.

Романтичного Вам, надзвичайно теплого і розкішного Дня Святого Валентина!

Хутровий світ, магазин

Івано-Франківська обл., Тисменицький р-н, м. Тисмениця, вул. Кості Левицького, 19д/1

(097) 642-56-87

Share this post

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *