Новини

IMG-4304123

У нашому магазині ви можете потішити себе як виробами наших дизайнерів, так і виробами, пошитими за лекалами провідних італійських дизайнерів. Пошив наших виробів здійснюється виключно з найвищих сортів норки, куплених на таких аукціонах, як NAFA, Kopenhagen fur та American legend.

Після закупок на аукціонах шкіри прямують на провідні європейські фабрики з обробки хутра. Все відбувається згідно з міжнародними стандартами, тому ви можете бути впевнені у якості та екологічності матеріалів, які ми використовуємо.

Завдяки правильній обробці хутра, термін його експлуатації збільшується у кілька разів. А шкіра стає набагато еластичнішою, легшою, що значно збільшує практичність виробу. Таким речам поступаються пуховики чи спортивні куртки, адже хутро – це набагато тепліший, екологічно чистий та довговічний матеріал.

Якщо ж у вас постає питання, як чистити хутро, то ми завжди допоможемо вам успішно його вирішити. Адже хутро забруднюється значно менше, ніж звичайні матеріали, і не потребує особливого догляду. Воно має здатність до водовідштовхування і пиловідштовхування. Якщо ви намокнете на снігу, то треба лише стряхнути хутро та повішати його на правильний вішак. І нічого більше не потрібно робити.

Чистити хутро рекомендується раз у 5-6 років, а світлий виріб за потреби – частіше: раз у 3-4 роки.

  • Перша чистка та заміна фурнітури наших виробів надається безкоштовно відповідно до гарантії.
  • Термін гарантії – 1 рік, але це не виключає безкоштовну чистку та заміну.
  • Ремонт виробу проводимо у післягарантійний період за оплату.
  • Також наше ательє проводить перешиття виробів, але лише в літній період.

Ви можете пошити виріб за своїми вподобаннями та індивідуальними замірами, і ми спростили всі етапи для вас. Присутність клієнта потрібна тільки за бажанням, оскільки заміри можна зняти у будь-якому професійному ательє за вашим місцем проживання і надіслати нам разом із фото бажаного виробу. Вже через 2 тижні ваш виріб буде готовий.

Якщо ж необхідно максимально підігнати виріб за вашим розміром та вподобаннями, тоді потрібна ваша присутність. Адже капризи жінок ніхто не скасовував – кожна з нас має свої індивідуальні потреби та смаки. Хтось носить шубу на розмір більшою, підкреслюючи її велич, а хтось звертає увагу на кожну виточку, щоб вигідно підкреслити свої форми. Тому завжди радо прислухаємося до ваших побажань.

Індивідуальний пошив вартує так само, як і готовий виріб, а триває процес пошиття не більше 2-х тижнів за наявності усіх матеріалів, – про що вам повідомлять наші фахівці.

Якщо в нашому магазині вам сподобався виріб не за розміром, то питання його придбання можна вирішити за кілька годин, якщо дозволяє техніка пошиття.

Share this post

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *