Хутряне ательє - ХУТРОВИЙсвіт

Наше ательє хутряних виробів зможе втілити в життя будь-яку фантазію клієнта. При цьому ремонт та пошиття шуби, навіть із самих іменитих каталогів, буде для Вас в рази дешевше, ніж купівля готового виробу. Якщо Ви звернетеся в наше хутряне ательє, то сама вишукана шуба стане для Вас більш ніж доступною.

Зателефонуйте (067) 343-36-96, (066) 390-76-35

Будьте впевнені - ательє хутряних виробів ХУТРОВИЙсвіт запропонує Вам практично найякісніше хутро, будь-яких забарвлень від каракульчі до соболя. ХУТРОВИЙсвіт - практично єдине ательє хутра в Івано-Франківську, яке має можливість виробляти дійсно елітне пошиття шуб, для якого використовуються аукціонні хутра, які пройшли суворий контроль наших фахівців. На все хутро надається гарантія.

Пошиття шуб

Пошиття шуб строго контролюється, ми використовуємо тільки екологічно чисті матеріали. Наше хутряне ательє одне із провідних в Івано-Франківську, так як має в штаті прекрасних дизайнерів, конструкторів, кушнірів та кравців. Виробництво виконується на сучасному обладнанні, по найбільш передовим технологіям із кращої сировини. Ми шиємо як з недорогого матеріалу так і виробляємо пошиття шуби з норки , шуби з бобра, шуби з мутона.

Ви можете бути впевнені в якості виробу, адже весь ремонт і пошиття шуб проходить суворий контроль на кожному етапі. Наше хутряне ательє здійснює пошиття шуб, ремонт шуб. Також ми раді сповістити Вас, що тепер до Ваших послуг в нашому ательє і ремонт хутряних виробів.